שירות ואחריות


קורקינטים לפעלולים תוכננו לשימוש אקסטרים, ואולם יהיה עליך לעדכן אותנו בכל פגם מהותי עם קבלת המוצר. ישנה אחריות בסיסית ל-90 יום על החלקים, אחריות זו אינה מכסה בלאי שנוצר משימוש.
מרגע שנעשה שימוש בקורקינט לפעלולים, קפיצות, תרגילים או בסקייטפארק, היצרן כבר לא יחליף ברוב המקרים את כל הקורקינט.
אנו נלמד כל מקרה לגופו על מנת לקבוע את מקור הפגם או הנזק ונעשה את מירב המאמצים על מנת להעניק לכם חווית שירות.
 
עבור כל מוצר פגום אנא פנו אלינו ישירות לפני החזרת המוצר על מנת שנוכל לבדוק את המקרה. על כל מוצר שאתם סבורים שהינו פגום נא שלחו לנו תמונה עם פירוט הפגם  ל-support@scoot.co.il. אתם מתבקשים גם לציין את שמכם, את מספר החשבונית ואת הכתובת אליה נשלח המוצר. ברגע שנקבל את כל הפרטים הללו אנו נעשה כמיטב יכולתנו למצוא פתרון במהירות האפשרית.
נא לא להחזיר מוצר פגום מבלי לקבל ראשית את אישורנו כיוון שזה עלול לגרום לעיכוב במתן הפתרון.
SCOOT.CO.ILאינו יכול להחליף שום מוצר (קורקינט או אחר) שנעשה בהם שימוש אקסטרימי, דבר הנובע מאופי השימוש. ואולם SCOOT.CO.ILמכסה באחריותה מוצרים עם פגם לתקופה של 30 יום ממועד הקניה, וזאת בכפוף להוכחת הלקוח שהמוצר אכן היה פגום כשסופק.
 
זמן האחריות המכוסה על ידי היצרן משתנה בהתאם למוצר שנרכש ואולם, רוב היצרנים מעניקים אחריות לתקופה של 90 יום. מרגע שהמוצר הורכב ו/או עבר שימוש, היצרן יחליף רק את מה שהם יזהו כחלק הפגום. לרוב לא יוחלף המוצר בשלמותו, לעומת זאת יוחלפו החלפים הפגומים ויישלחו ישירות ללקוח. כל התהליך עשוי לקחת 3-5 ימי עבודה מרגע קבלת המוצר למחלקת השירות.
לצערנו אין באפשרותנו להעניק אחריות לחלקים שהתבלו כתוצאה משימוש (גלגלים, מיסבים, דקים...)

 
בכל מקרה אנו נעשה את מירב המאמצים על מנת לפתור עם היצרנים כל מקרה לשביעות רצון הלקוח.

שלכם ובשבילכם,

צוות SCOOT.CO.IL