טיפים לקנייה נכונה


אנו ב-scoot.co.il עושים את מירב המאמצים על מנת להציג את המגוון הרחב ביותר לקורקינטים לפעלולים בארץ הכולל את המותגים המובילים בעולם.
יש לנו את כל מה שרוכב צריך עם מגוון קורקינטים שעוצבו במיוחד לסקייטפארקים, קורקינטים שתוכננו לקפיצות ותרגילים. יש לנו אפילו מלאי גדול של חלפים, על מנת לשדרג עוד יותר את חווית הרכיבה שלך. כיוון שאנחנו מחזיקים את כל המוצרים במלאי זמין, ההזמנה תצא אליך כבר למחרת מועד ביצועה, אז למה אתה מחכה, הזמן עכשיו!
 
מהו קורקינט פעלולים?
 
קורקינט פעלולים הוא קורקינט אקסטרים שתוכנן במיוחד כך שיוכל להתמודד עם דרישות מחמירות. איתו תוכל לקפוץ, לבצע תרגילים ופעלולים ולהשתמש בו בסקייטפארק.  כל זה לא ישלול לו את הזכות לאחריות. לרוב יצרנים לא יחליפו סקוט שלם אבל יכסו עלויות של חלפים.
לקורקינט פעלולים אין לרוב מנגנון קיפול, או אפשרות כוונון גובה בכידון, דברים שמחלישים את הכלי. במקום זאת, יש להם בדרך כלל כידון יצוק מחתיכה אחת שיהיה חזק הרבה יותר. לרוב מרכיבים אותם על ידי חיבור הכידון למזלג וחיזוק הקלאמפ אשר מחבר את שני החלקים. הם נוטים להיות כבדים יותר מקורקינטים פשוטים. החלפים שלהם לרוב מחוזקים על מנת ליצור עמידות גבוהה יותר.
ניתן לרוב לשדרג את רוב החלפים, אך חייבים לבדוק שהחלף הרצוי יתאים לקורקינט הספציפי לפני הרכישה.
קורקינט פעלולים יהיה לרוב יקר יותר עם מחירים שינועו בין 650 ₪ ל2,000 ₪ ומעלה.
 
מהו הקורקינט המתאים לי ביותר?
 
ישנו טווח רחב של קורקינטים לפעלולים שמוצעים למכירה, הנה כמה דברים חשובים שאותם יש לזכור לפני שרוכשים.
כסף– אינך רוצה לבזבז יותר ממה שצריך, ואולם ניתן לאמוד את איכות המוצר על פי מחירו, ככל שהמחיר גבוה יותר כך גם האיכות שתקבל תהיה גבוהה יותר.
רמת רכיבה– כמעט כל המודלים יתאימו למתחילים, אבל בעלי ניסיון בספורט אקסטרים וברכיבה בסקייטפארקים יפיקו יותר מקורקינט ברמה גבוהה.
משקל מקסימאלי- קורקינטים כבר אינם מיועדים רק לילדים, לחלקם יש דקים רחבים יותר ומחוזקים יותר המתאימים למתבגרים ולמבוגרים. מרבית הדגמים מסוגלים לתמוך במשקלים הנעים בין 50-100 ק"ג.
כידון– לקורקינטים לפעלולים יהיה בדרך כלל כידון העשוי מחתיכה אחת אשר מקנה חוזק ועמידות בנפילות בסקייטפארקים.  חשוב לרכוש קורקינט עם כידון בגובה מתאים. הגובה האופטימאלי צריך לאפשר רכיבה כמעט זקופה.
משקל הקורקינט– מרבית הקורקינטים בימינו עשויים אלומיניום קל, זהו החומר האידאלי לתמרון קל.
 
יכולת וגיל– מרבית הקורקינטים לפעלולים מיועדים לכל רמת יכולת ומתאימים לגילאי 7 ומעלה.
 
אחריות ושירות– אחריות סטנדארטית תנוע בין 3 ל-6 חודשים בהתאם למותג. ככלל, יצרן לא יחליף אף פעם קורקינט שלם אלא רק את החלפים הבעייתיים, וזאת לאחר שיזהו את הפגם. היצרן לא יכסה פגמים הנובעים משחיקה וקריעה (למשל בלאי של גלגלים).  למידע נוסף אתם מוזמנים לפנות לעמוד השירות שלנו.
 
האם הבן/בת שלי באמת צריכים קורקינט פעלולים?
זה תלוי מה הם מתכננים לעשות איתו. אם הם רוצים להשתמש בזה לפעלולים או לנסיעות בסקייטפארקים אנחנו בהחלט ממליצים לקנות קורקינט פעלולים שכן הם חזקים ועמידים יותר.